Shes Kalldan Eloktronike

Shitet nga: Shpend 24 Shk 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kalldan elektronike
1 vit e perdoruar
18KV Kalldaja eshte per pordorim te jashtem dhe te mbrenshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim