Shes Kaminin Susler

Shitet nga: -------- 09 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte i perdorur vetem nje dimer .

Per me shum 044650776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim