Shes Kaminin

Shitet nga: Amar 14 Dhj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kaminin sikur ne foto ne gjendje te mire.
Shes per arsye se kam ndru banimin e me duhet nje me i vogel.
Cmimi 90 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim