Shes Komplet nxemjen qendrore apo ndrroj me ndon..

Shitet nga: salih Sot 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes komplet nxemjen qendrore e cila funksionon me plin,aty perfshihen,stufa e plinit 28kw firma wolf prodhim gjerman,400metra gyp bakri fi18,mbajtsat per gypa,ena ekspanduse,tre radiatora 2.40m,1radiator 1.60m,dhe 1 radiator 0.60m,dmth 5 gjithsej,radiatorat prodhim gjilanit,termostati i temperatures,qmimi sipas marveshjes.apo ndrroj me ndonje vetur. 044174190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim