Shes Termo 2.5kW

Shitet nga: agim 24 Tet 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo esht ne gjendje te rregullt , shum pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim