Shes Termo Elin

Shitet nga: Termo 16 Dhj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Termo Elin 3,5 esht ngjendje t regullt , e perdorur vetem 3 jav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim