Shes elind 3

Shitet nga: Riton Behluli 16 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes elind 3 në gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim