Shes kaldaj per nxemje

Shitet nga: Besnik 26 Gsh 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kaldaj per nxemje qendrore 42kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim