Shes kamin me pellet i cili lidhet me nxemje qendr

Shitet nga: Valon 04 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin e perdorun shum pak pasi qe kam renovu shtepine. Kamini eshte 14 kw per nje hapesire rreth 150 m/2. Ideale per banesa te medha ose shtepi mesatare. prodhim Italian Nordica
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim