Shes kaminin

Shitet nga: Muhamet 15 Dhj 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin ne gjendje shum te mire eshte shum pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim