Shes klimat

Shitet nga: Labinot 28 Tet 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes klimat Toshiba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim