Shes klimen

Shitet nga: Klima 08 Dhj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes klimen tipit windows. Edhe ftof edhe nxen. Qmimi 70€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim