Shes koftorrin per ngrohje

Shitet nga: Avni 29 Tet 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin per ngrohje me qymyr dhe dru i perdorur shum pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim