Shes nje termo 3-she ,është akumuluese e nxehtësis

Shitet nga: dini 04 Dhj 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo është 3.5kw , është e mesme.
Në gjendje të rregullt, e gatshme për përdorim.
Shumë pak është përdor .
Kontaktoni edhe ne viber : +37744819281.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim