Shes nje termo ELIND 2.5

Shitet nga: masar 13 Jan 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nje termo ELIND 2.5, cmimi eshte 80 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim