Shes nxemjen

Shitet nga: Fadil 10 Dhj 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemjen per shtepi eshte shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim