Shes termon elind 3,5 cmimi 55€

Shitet nga: Jana 10 Jan 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon elind 3.5 me cmim te volitshem 55€
Ndodhemi ne Prishtinë.
Tel viber 0037745268227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim