Shes termon elind 3.5 ne gjendje te rregullt 55 €

Shitet nga: Jana 08 Jan 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon akumuluese elind 3.5 ne gjendje te rregullt shume e ruajtur cmimi 55€. Ndodhemi ne Prishtine.
Tel viber 0037745268227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim