Shese kaminin

Shitet nga: Bekim 27 Nën 05:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shese kamini nje vite I perdorur , shkaku I shitjes montimi I nxemjeve qendrore, prese bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim