Shesim montojm dhe servisojm KLIMA

Shitet nga: ft 03 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Bejm shitjen montimin si dhe servisimin e te gjitha llojeve te klimave , me 2 vjet garancion
044/872-729 viber dhe 049/473-637 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim