Shetet kaldaja

Shitet nga: Binak 09 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaldan CENTROMETAL per nxemje dhe pjekje dy vite e perdorur eshte shume e rujtun cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim