Shite Shporeti Per Ngroje Qendra 60Kv

Shitet nga: burim 27 Sht 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
stufa per ngroje qendrore 60kv me dru dhe qymyr
veq ni viti eshte perdoer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim