Shitet Kamini

Shitet nga: Mevlan Sopa 13 Sht 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Kamini me gjendje shume te mire..


Kamin
Koftorr
Shporet
Nxemje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim