Shitet Nxemje (Piramida) + Shtrat 2katesh

Shitet nga: Leo 02 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemjen piramida me plin shum pak e perdorur + nje shtrat 2 katshe me dyshek shum te rehatshem arsyeja e shitjes se nuk po kam ku mi lan qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim