Shitet Shporeti

Shitet nga: Labinot 04 Dhj 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti i druve ,ne gjendje shum te mir.i perdorur vetem nje dimer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim