Shitet kamini 10 her i perdorur

Shitet nga: Endi 15 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte kamin me furr e kam ble 400 e e shes per 300 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim