Shitet kamini per nxemje qendrore

Shitet nga: Erxhymen 22 Tet 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamini per nxemje qendrore i perdorur 1 vit, se bashku me pompe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim