Shitet kamini

Shitet nga: Bekim 25 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shese kamini ni vite I peredorur shkaku I shitjese montimi I nxemjese qendrore , prese blerese serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim