Shitet koftorri...

Shitet nga: Behadin 12 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes koftor ne gjendje te mire shum i ruajtun me dru.Kontakto 044 161 981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim