Shitet termo

Shitet nga: Ardijn 16 Tet 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo2 veten nje vit i perdorur gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim