Shitet termo 3.5 KW (vetëm 6 muaj e përdorur)

Shitet nga: Idriz 28 Jan 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo 3.5 KW në gjendje perfekte. Është përdorur vetëm 6 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim