Shporedin me dru Fllamen

Shitet nga: Muharrem Sallahu 18 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporedin me dru Fllamen prodhim i kroacis ne gjendje te shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim