Shporet AEG gjerman

Shitet nga: aeg 10 Shk 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporeti o ifirmes AEG madei Germany o me pllaka te gjamit po e ka nji defekt gjat montimit ju ka thy pllaka elektronike e cila e derigjon shporetin nese dikush e gjen ket pjes ose e rregullon shporeti osht komplet funksional edhe osht ful opcion shporeti o seria e re e AEG 800ero kushton ne germany shitet qmim i volitshum + nji pal pllaka shporeti me pllaka te veta plus edhe nji pal pllaka indside per qmim te volitshum kjo pllaka gjelbert osh defekti qe ka ky shporet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim