Shporet

Shitet nga: Shporet 05 Dhj 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
I perdorur vetem 2jave, pothujse i ri. Arsyja e shitjes e kam bere nxemjen qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim