Shporet Alfa 90

Shitet nga: Ferid Islami 15 Gsh 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti Alfa 90 ne gjendje te rregullt me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim