Shporet Alfa 90

Shitet nga: Petriti 24 Gsh 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti Alfa 90 pak i perdorur ne gjendje te mire. Qmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim