Shporet Alfa

Shitet nga: Alfa 19 Nën 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Vetem 1muaj i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim