Shporet Gorenje

Shitet nga: House Service 15 Pri 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti gorenje ne gjendje te rregullt qmimi diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim