Shporet/Stuf ngrohese

Shitet nga: Arta 18 Tet 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet i vogel qe nxen hapesira 70 m2. Ne gjendje shume te mire dhe funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim