Shporet alfa 90

Shitet nga: Petriti 14 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti Alfa 90 ne gjendje shume te mire pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim