Shporet alfa

Shitet nga: Besim 27 Sht 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shPoret shum te mir te bardh gjysem alfa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim