Shporet alfa

Shitet nga: Besnik 29 Sht 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Esht i ri shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim