Shporet elektrik bosch

Shitet nga: Kujtim 16 Pri 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporet bosch ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim