Shporet i druve alfa

Shitet nga: .......... 04 Pri 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
esht shum i ruajtur eshtt ne gjendje te regullt esht ngjyr metike esht prej mAT MEDHAJVE NUK KAM KAMER PER TA PAR POR ESHTT SHHM IMMIR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim