Shporet i druve gjysum alfa

Shitet nga: kolovica 20 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet I druve gjysum Alfa vetem nje vit osht perdor PRA osht pothuajse I ri ju mirpres.
Pa qynga!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim