Shporet me dru-qymyr

Shitet nga: Gëzimi 30 Nën 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Shporet me dru-qymyr
Plamen calorex 85R
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim