Shporet me furr

Shitet nga: Lanti 20 Jan 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin me furr ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim