Shporet per nxemje qendrore

Shitet nga: luani 17 Mar 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
She's shpotetin per Nxemje qendrore 52kw me thenxhill dhe dru mundesi montimi me pelet.shpoteti eshre I perdoren shume iruajtun prodhim I serbis nga firma radijator.qmimimi I dikutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim