Shporet smederev

Shitet nga: Shkelzen 24 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporet smederev eshte shporet shum i mir e kom ble qe 2 vjet t ri plloqat i ka origjinal shum t mira per me shum thirrni n tel 045892680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim