Shporet smederva

Shitet nga: Shoret 02 Shk 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet smedereva i druve i perdoru vetem nje muaj qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim